firma
O nas

Piekarnia Gronpiek i Tost to firmy wieloletnią rodzinną tradycją. Od samego początku tworzyliśmy je z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Dzięki naszej pracy stworzyliśmy jeden rodzinny symbol jakim jest  Piekarnia & Cukiernia Gronpiek, zespoliliśmy dwie firmy aby móc dać naszym klientom kompleksowy wybór produktów piekarniczo-cukierniczych.

Nieustanie dokładamy wszelkich starań aby udoskonalać jakość proponowanych produktów.

Wychodzimy naprzeciw nowy rozwiązaniom technologicznym wdrażając je w system funkcjonowania firmy. W 2009 roku w zakładzie mieszczącym się w Woli Filipowskiej dzięki funduszom otrzymanym z Unii Europejskiej dokonaliśmy modernizacji i rozbudowy budynku piekarniczego oraz zakupu wysokiej klasy pieców piekarniczych opalanych biopaliwem troszczących się o nasze środowisko.

Smak i Tradycja to nasza dewiza. Pieczemy według starych sprawdzonych receptur. Do  produkcji chleba wykorzystujemy naturalny kwas chlebowy, który umożliwia otrzymanie delikatnej struktury miękiszu i naturalnie wydłuża jego świeżość. Oprócz wysokogatunkowego pieczywa oferujemy szeroką gamę produktów cukierniczych. Gdzie każdy amator łakoci znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta to również doskonały i smaczny żurek oraz barszcz biały.
WEJDŹ I ZOBACZ PRZEPIS.

Wysokie standardy produkcji z wykorzystaniem naturalnych surowców sprawiają, że Cukiernia oraz piekarnia Gronpiek oferuje świeże i zdrowe produkty najwyższej jakości, o wysublimowanym smaku, które dzięki systematycznie rozbudowywanej sieci sklepów firmowych są łatwo dostępne dla klientów.
Kunszt naszych piekarzy i cukierników doceniany jest przez naszych konsumentów, wystawiających nam pozytywne opinie.