aktualności
0706.2017
Pieczywo z natury najlepsze!
Tradycyjny polski chleb to podstawa naszej pracy. Bierzemy pełna odpowiedzialność za naturalność naszych produktów.
1104.2017
Święta Wielkanocne
Słodko zapraszamy do składania zamówień na ciasta. W naszej świątecznej ofercie świetne mazurki tradycyjne i zaskakujące :) klasyczny sernik...
1004.2017
Komunia 2017
W każdym z naszych sklepów, można już zamawiać torty, ciasta, paczki komunijne. Zapraszamy
02.11.2012Chleb Caban - dba o Twoje zdrowie i sylwetkę

Naturalny kwas chlebowy, zastosowanie wyłącznie mąki żytniej oraz wyselekcjonowanych ziaren słonecznika tworzą pieczywo najwyższej jakości.
Badania naukowe udowodniły, że wzrost poziomu glukozy we krwi po spożyciu chleba żytniego jest dużo niższy niż po spożyciu chleba pszennego. Ponadto spożywanie żytnich produktów przyczynia się do poprawy funkcjonalności komórek trzustki odpowiedzialnych za wydzielanie insuliny przez co można zmniejszyć występowanie cukrzycy typu B.Dzięki wysokiej zawartości błonnika Caban jest doskonałym produktem wspomagającym odchudzanie.

Błonnik zawarty w chlebie jest substancją wypełniającą żołądek, dając wrażenie sytości.  Na skutek czego osoba będąca na diecie nie ma potrzeby podjadania.
Regularny miękisz chleba bogato wypełnionego słonecznikiem pozwala na długo utrzymać jego świeżość i zachować walory smakowe. Caban jest najlepszą alternatywą chleba żytniego.

Nasza oferta to również doskonały i smaczny żurek oraz barszcz biały.
WEJDŹ I ZOBACZ PRZEPIS.

Wysokie standardy produkcji z wykorzystaniem naturalnych surowców sprawiają, że Cukiernia oraz piekarnia Gronpiek oferuje świeże i zdrowe produkty najwyższej jakości, o wysublimowanym smaku, które dzięki systematycznie rozbudowywanej sieci sklepów firmowych są łatwo dostępne dla klientów.
Kunszt naszych piekarzy i cukierników doceniany jest przez naszych konsumentów, wystawiających nam pozytywne opinie.